تماس با ما
09367716064
ایمیل
info@rkhe.ir
ساعات های کاری
8 صبح الی 19

طراحی سوشال مدیا (Social Media)

اینستاگرام

امروزه اینستاگرام همانند قهوه ای صبحگاهی بعد از بیدار شدن توسط هر فردی مورد استفاده قرار می گیرد ، همچنین به دلیل شیوع ویروس کرونا تمامی کسب و کار ها رو به آنلاین شدن هستند و استفاده از اینستاگرام امری حیاتی برای یک کسب و کار است.
تیم آرخه در نظر دارد تا محیط اینستاگرام شما را مختص به نوع کسب و کارتون طراحی کند تا به راحتی جذب مخاطب عالی داشته باشید .

چرا تا این اندازه بر اینستاگرام تاکید داریم؟

مردم در اینستاگرام درصد تعامل بالایی با برندها دارند. منظورمان از تعامل از لایک کردن تا به اشتراک گذاری محصولات و خرید از آن برند را شامل می شود. بر این اساس درصد تعامل یا engagement با برندها در اینستاگرام 10 برابر فیسبوک،‌45 برابر پینترست و 84 برابر بیشتر ای توییتر است. میانگین زمانی که هر فرد پای اینستاگرام صرف می کند بسیار بیشتر از هر اپلیکیشن شبکه ی مجازی دیگری است. پس تصور می کنم قانع شده باشید که صرف وقت و دادن اهمیت به ظاهر پست هایتان تا چه اندازه مهم و حیاتی است.

استوری اینستاگرام

روزانه، نزدیک به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در جهان از استوری اینستاگرام استفاده می‌کنند لبته قابل ذکر است که قابلیت استوری در ابتدا بر روی اپلیکیشن اسنپ چت ارائه شد، اما اینستاگرام با ایده گرفتن از اسنپ چت قابلیت استوری اینستاگرام را راه‌اندازی کرد.

دقیقاً مشابه اسنپ چت، استوری اینستاگرام هم یک مسیر یکتا و منحصر به فرد برای تولید محتوای تجاری فراهم می‌سازد. برخلاف پست‌های معمولی اینستاگرام، استوری یک محتوای خام و نپخته است. این به این معنی است که نیازی نیست به همان اندازه‌ای که برای تولید یک پست معمولی وقت می‌گذارید، برای استوری هم‌، زمان صرف کنید.

با این حال نباید استوری اینستاگرام را محتوایی پیش‌پاافتاده در نظر بگیرید

شما میتوانید با کمک تیم آرخه قالبی مناسب برای استوری ها و هایلایت های خود انتخاب کنید و بدون صرف زمان زیاد استوری های خود را به اشتراک گذاشته و باعث جذب مخاطبین خود شوید.

طراحی بنر سایت یکی از اعمالی است که در فاز طراحی برایتان انجام می‌شود. متاسفانه بسیاری از این مرحله خیلی ساده رد می‌شوند، با این تصور که بعد از راه افتادن وب سایت و گذشت مدتی، یک بنر خوب برایش انتخاب خواهند کرد. این در حالی است که نباید لوگوی خود را تغییر بدهید، چرا که از یکسان و منحصر به فرد باقی ماندن آن در ذهن کاربران جلوگیری می‌کند. طراحی بنر سایت باید جزو اصلی ترین مراحل طراحی باشد و نباید آن را به زمان راه اندازی وب سایت و وقتی که کاربران زیادی آن را مشاهده کردند موکول کنید.

طراحی بنر سایت یکی از اصلی ترین دلایل زیبایی وب سایت بوده و ارتباطی با دیگر مسائل همچون رتبه وب سایت و مسائل مربوط به سئو سایت ندارد. با این حال نباید فراموش کرد کاربران زمانی مجددا به وب سایت شما وارد خواهند شد که ظاهر آن جذبشان کرده و سپس قابلیت های مفیدی درونش پیدا کنند. به عبارت دیگر برای دوباره باز پس گرفتن یک کاربر باید قبل از قابلیت ها و ویژگی های وب سایت بر روی ظاهر آن کار کنید و یکی از اصلی ترین آیتم های زیباسازی وب سایت طراحی بنر سایت است.

تمامی حقوق مربوط به تیم آرخه میباشد.
has been added to the cart. View Cart