تماس با ما
09367716064
ایمیل
info@rkhe.ir
ساعات های کاری
8 صبح الی 19

عکاسی و تصویربرداری

فیلم برداری و عکاسی تبلیغاتی

از عکاسی تبلیغاتی به طور کلی با هدف به نمایش گذاشتن یک کالا، خدمات، برند یا یک فرد در تبلیغات چاپی مانند مجلات، روزنامه‎ها، بروشور و غیره استفاده می‎شود. شما می‎توانید در وب‎سایت‎ها، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات دیجیتالی و بیلبوردها شاهد استفاده از این نوع عکاسی برای تبلیغ یک کالا یا خدمات باشید. عکاسی تبلیغاتی یکی از محبوب‎ترین شاخه‎های عکاسی است که هدف اصلی آن ترغیب افراد به خرید است.

عکاسی تبلیغاتی در زمینه بازاریابی نورونی نشان میدهد که در فروش منطق و یا استدلال بسیار کمتر از احساسات موثر در تکمیل فرآیند و تحریک برای خرید می باشد، انسانها تنها زمانی محصولات غیر ضروری را خریداری میکنند که احساساتشان به نحو صحیح و در راستای ارزش احساسی محصولات بر انگیزانده شود، این موضوع بسیار تخصصی بوده و برای درک بیشتر نیاز به وقت و زمان می باشد و ما قصد نداریم وارد این مقوله شویم، فقط اشاره ای شد تا دریابیم که احساسات نقش مهمی در خرید دارند و عکاسی تبلیغاتی یکی از رسانه های موثر و توانمند در تاثیرگذاری و برانگیزاندن به شمار می رود.

فیلم برداری و عکاسی مناسبتی

خاطرات همیشه در زندگی ما لذت بخش بوده و ثبت آن ها با عکس باعث می شود هرباره با تماشای عکس ها برای ما مرور شوند.
عکاسی مناسبتی می تواند در جشن ها ، مراسمات رسمی ، کنفرانس ها و… تاثیر به سزایی در روند اجرایی مراسم شما داشته باشد و ثبت خاطرات را چندین برابر لذت بخش کند.

ما در طی این مسیر، از تمام احساس و خلاقیتمان کمک گرفتیم تا سبک هایی به روز و متفاوت را برای شما ارائه کنیم.

تدوین

تدوین نقش بسیار مهمی در شکل گیری یک فیلم یا تیزر تبلیغاتی ایفا می کند .
در تدوین برش نما ها به گونه ای انجام می شود تا ببننده درکی از موقیت صحنه و کاراکتر ها را در صحنه پیدا کند و به گونه ای باشد تا زاویه نگاه بیننده را هدایت کند.

از آنجایی که تدوین امری جدی در تهیه و تولید یک اثر است هرچقدر در زمان تولید و… حساسیت خرج دهید اما در تدوین نهایی دقت و ظرافت کافی به کار برده نشود ، خروجی نهایی ابدا دلپذیر و قابل قبول نخواهد بود .

تمامی حقوق مربوط به تیم آرخه میباشد.
has been added to the cart. View Cart