تماس با ما
09367716064
ایمیل
info@rkhe.ir
ساعات های کاری
8 صبح الی 19

عمران

مشارکت در ساخت

همان طور که مشخص است تعداد خانه هایی با بافت قدیمی در سطح شهر رو به افزایش است. به همین جهت بسیاری از افراد ترجیح می دهند خانه های قدیمی خود را از نو ساخته و در سود حاصل از آن نیز شریک شوند ، مشارکت در ساخت چند سالی است که با اقبال خوبی از سمت صاحبان ملک‌های قدیمی و کلنگی روبه‌رو شده است.

مشارکت در ساخت مزایای بسیار دارد که می ‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • بهتر شدن مقاومت ساختمان نوساز نسبت به بنای قدیمی
  • رعایت اصول نوین و مدون مهندسی برای ساخت بنا ایجاد فضای مسکونی به تعداد بیشتر
  • زیبایی ساختمان با توجه به سلیقه و استانداردهای روز
  • استفاده از مصالح، روش‌ها و ماشین‌آلات مدرن برای ساخت بنا

شاید بیان یک مثال در این زمینه این موضوع را شفاف تر کند. فرض کنید شما صاحب خانه‌ای ویلایی و کلنگی هستید و با توجه به افزایش جمعیت و نیاز به مسکن و بالا رفتن قیمت خانه، به این فکر افتاده‌اید که خانه‌ خود را خراب کنید و در همان زمین، آپارتمانی چند طبقه بسازید.

اما مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که نه تخصص این کار را دارید و نه پولش را. در اینجاست که مفهومی با نام مشارکت در ساخت معنا پیدا می کند. بنابراین، یک سازنده سرمایه و تخصص خود را با شما شریک می‌شود و  آن خانه‌ کلنگی را تبدیل به آپارتمانی چند طبقه می‌کند. به این ترتیب، در نهایت شما با سازنده در سودی که از این ساخت و ساز به دست می‌آید شریک می‌شوید.

بازسازی

برای اینکه درک بهتری نسبت به بازسازی پیدا کنید ابتدا باید بدانید بازسازی چیست. بازسازی مترادف کلمه مرمت است و معنی آن یعنی شخص یا گروهی بر روی یک بنا فعالیتی انجام دهند تا بتوانند عمر آنرا افزایش دهند. برای جدا کردن مفهموم مرمت از کلمه بازسازی باید به این نکته اشاره کرد که بازسازی غالبا برای بناها به کار می‌رود. در صورتی که مرمت معنای عام داشته و برای اکثر آثار از آن استفاده می‌شود.

نیاز به اقدامات بازسازی ساختمان معمولا بعد از گذشت ده سال و بیشتر به چشم می‌آید. تغییر در نمای خانه، نورپردازی، تغییر ظاهر ورودی ساختمان که البته هزینه بیشتری را نسبت به بازسازی داخلی ساختمان نیاز دارد. بازسازی ساختمان بیشتر به جنبه‌هایی توجه دارد که جلوی چشم دیگران است تا ظاهر بهتری به ساختمان بدهد. طبیعتا بعد از چند سال کاشی پله‌ها، رنگ دیوارها، درب‌ها و مواردی از این قبیل، مرمت و تغییر نیاز دارند. لذا برای داشتن خانه‌ای زیبا و به روز بازسازی بهترین گزینه برای شماست.

تیم ما به شما کمک می کنند تا از کلیه هزینه های بازسازی ساختمان خود آگاه شوید و با چشمانی باز و ذهنی آگاه تصمیم گیری نمایید تا در بهترین زمان ممکن و بهترین هزینه ملک خود را باسازی کنید.

شما می توانید با کارشناسان تیم آرخه از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

تمامی حقوق مربوط به تیم آرخه میباشد.
has been added to the cart. View Cart